256 Artículos
Professional Haircare for Coloured Hair
Seleccionado
Filtros
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow 60Sec Treatment 200ml
21,85 €
109,25 € por L
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo and Conditioner 1L Duo
79,35 €
79,35 € por L
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000ml
49,57 €
49,57 € por L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 30ml
Precio de Venta al Público:59,11 €Precio actual:47,27 €
1575,67 € por L
Kérastase Blond Absolu L’Huile Cicagloss Refillable Hair Oil 75ml and Refill Capsule Duo for Blonde or Lightened Hair
Precio de Venta al Público:102,50 €Precio actual:87,13 €
580,87 € por L
L’Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo 300ml and Refill Pack 500ml for coloured hair
51,18 €
170,60 € por L
Kérastase Blond Absolu Neutralise, Condition and Hydrate Trio
Precio de Venta al Público:119,50 €Precio actual:101,58 €
184,69 € por L
Joico K-Pak Color Therapy Supersize Duo
194,20 €
97,10 € por L
Champú Color Security de Color Wow 250 ml
Precio de Venta al Público:27,03 €Precio actual:18,92 €
75,68 € por L
Dúo Dream Clean para cabello fino o normal de Color WOW
49,45 €
98,90 € por L
Living Proof No Frizz Shampoo and Conditioner Bundle for Frizz Control, Smoothness and Shine
Precio de Venta al Público:69,00 €Precio actual:55,20 €
116,95 € por L
Color Wow Dream Clean Normal to Thick and Travel Dream Coat Supernatural Spray Trio
Precio de Venta al Público:63,83 €Precio actual:44,68 €
81,24 € por L
Living Proof Full Shampoo and Conditioner Travel Size Bundle for Volume, Bounce and Shine
32,20 €
268,33 € por L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo 60ml
18,40 €
306,67 € por l
Living Proof Restore Shampoo and Condtioner Bundle for Damage Repair, Strengthening and Shine
Precio de Venta al Público:69,00 €Precio actual:55,20 €
116,95 € por L
Color Wow Dream Clean Fine to Normal and Travel Dream Coat Supernatural Spray Trio
63,83 €
116,05 € por L
Color Wow Color Security Champú y Dreamcoat
55,78 €
123,96 € por L
Living Proof Refresh & Revive Style Refresh Mist and Perfect Hair Day Dry Shampoo Duo
Precio de Venta al Público:48,30 €Precio actual:38,64 €
159,67 € por L
Color Wow Color Security Champú y Extra Strength Dreamcoat
61,53 €
136,73 € por L
Living Proof Loved by Pro's Volume & Full Routine
67,85 €
222,46 € por L
Living Proof Perfect Hair Day (PhD) Dry Shampoo Home & Away Duo
48,30 €
166,55 € por L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 75ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 50ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 150ml & Limited-edition satin scrunchie set TOTW bundle
Precio de Venta al Público:50,60 €Precio actual:40,48 €
146,67 € por L
Philip Kingsley Swimcap Duo
46,00 €
306,67 € por L